Wczoraj czyli 28.04.2013 na kanale TV PULS o 15.30 leciał film wyreżyserowany przez Jorge Blanco. Niestety nie wiem jak się nazywa. Przepraszam że dopiero teraz was o tym informuję, ale sama dowiedziałam się o tym już po filmie więc też go nie oglądałam.
Natalia ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz