środa, 25 grudnia 2013

            Wesołych Świąt !!!

Nikt z was nie podesłał mi życzeń dla Jorge. Przepraszam, że dopiero teraz ,ale miałam karę na kompa. 
Jorge życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia,coraz więcej fanek i czego sobie jeszcze zażyczysz.

poniedziałek, 16 grudnia 2013

Przepraszam ,że dopiero teraz informuję. Ogłaszam konkurs na najlepsze życzenia dla Jorge z okazji 21 urodzin. Życzenia przesyłać mi na pocztę : 
fanijorgeblanco@gmail.com
Wyniki konkursu 19 grudnia w urodziny Jorge. :DD
Mam nadzieję, że zgłosi się choć trochę osób. :)
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym konkursie. Najlepsze życzenia zostaną opublikowane w urodziny Jorge na tym blogu.


Nati *_*

niedziela, 22 września 2013

Informacja z ostatniej chwili !



W 6 sezonie "Violetty" w 67 odcinku Leon oświadczy się Violettcie!
Informacje o 2 sezonie "Violetty" :
1.Diego i Violetta obecnie są razem, ale się rozejdą.
2.Federico przyjedzie i zostanie na 40 odcinków. Zakocha się we Francesce z wzajemnością.
3.Obecnie Fran jest zakochana w Marcu ale potem zakocha się w Federicu, co sprawi że oddali się od Marca.
4.W 40 odcinku po występie Viola straciła głos ponieważ Diego nalał jej trucizny do wody.
5.Mimo iż przez 40 odcinków Diego naprawdę nie kochał Violetty zacznie się w niej zakochiwać potem.
6.Ludmiła zakochała się w Diegu, i będzie zazdrosna gdy ten prawdę pokocha Violę.
7.Podobno w dwóch ostatnich odcinkach pojawi się Pablo Espinosa.
8.Leon obecnie spotyka się z Laurą.
9.Laura zerwie z Leonem jak zobaczy że całuje się z Violettą.
10.German i Engie będą mieli córeczkę - Juliet.
11.Siostra Diega, Mora zakocha się w Maxim co sprawi problemy między Maxim i Naty.
12.Diego odkryje że Gregorio to jego ojciec.
13.W finałowym odcinku Leon i Violetta będą śpiewali Nuestro Camino, wtedy Leon pocałuje Violę.
14.W ostatnich 10 odcinkach będą 4 pocałunki Leona i Violetty.
15.German i Engie wezmą ślub w ostatnich odcinkach serialu.
16.W 2 połowie drugiego sezonu pojawią się 3 nowe postacie : Mora,Matylda i Sophia.
17.Emma jest zakochana w Andresie.
18.Federico napisze piosenkę dla specjalnej dziewczyny.
19.Antonio to dziadek Violetty, ojciec Marii i Engie.
20.Angie odkryje że Jeremiasz to German.
21.Marco zaśpiewa piosenkę na urodzinach Fran.
22.Fran nie pojawi się w kilku odcinkach ponieważ wróci na jakiś czas do Włoch.
23.Violetta zerwie z Diegiem jak odkryje że knuł z Ludmiłą.
24.Potwierdzono powstanie 3 sezonu !

czwartek, 12 września 2013

 JUŻ WIADOMO KIEDY BĘDĄ KOLEJNE ODCINKI VIOLETTY ! PIERWSZY ODCINEK DRUGIEGO SEZONU ZAPLANOWANY JEST NA 30 WRZEŚNIA 2013 ROKU ! PRZEPRASZAM ŻE OSTATNIO ŻADKO DODAJE POSTY, ALE DOPIERO SIĘ PRZEPROWADZIŁAM I NIE MAM INTERNETU. POSTY BEDĄ DODAWANE OKOŁO RAZ W CIĄGU TRZECH MIESIĘCY. ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ DO TEGO !

niedziela, 1 września 2013

Nie martwcie się to nie koniec serialu "Violetta" !
Drugi sezon już niebawem na Disney Channel !

&_&

wtorek, 30 lipca 2013

Jeśli ciekawią was też inni aktorzy z serialu Violetta zapraszam na bloga : http://violettapl.blogspot.com 
 Mam nadzieję że też wam się spodoba!!! $_$
   ROZMOWA JORGE Z REPORTEREM





Czarny charakter z serialu „Violetta” w rzeczywistości jest romantycznym i pracowitym chłopakiem. Chcesz poznać go bliżej?

Udział w „Violecie” nie był twoim debiutem aktorskim. Zawsze chciałeś grać?
Mówiąc szczerze, na początku chciałem śpiewać. Zacząłem pracować jako piosenkarz i tak pojawiły się propozycje połączenia występów z graniem i tańczeniem. Jestem zakochany we wszystkich trzech obliczach.

„Violetta” odniosła wielki sukces. Jaki był jej sekret?
Zebranie międzynarodowej obsady oraz stworzenie solidnej ekipy. Nie jest łatwo sprawić, żeby grupa tak liczna jak nasza była tak dobrze zgrana. Tworzymy rodzinę i to widać na ekranie.

Jako widz, co najbardziej przyciąga cię w serialu?
Wiele rzeczy. Przede wszystkim część muzyczna i elementy komiczne.
Gdyby nie został aktorem, wybrałby karierę piosenkarza. 

Gdyby nie został aktorem, wybrałby karierę piosenkarza. 

Jako aktor, co daje Ci udział w projekcie takim jak ten?
Po pierwsze, to było nowe wyzwanie. Pierwszy raz grałem antagonistę. Dużo się nauczyłem, wzbogaciłem o nowe doświadczenia, poznałem niesamowitych ludzi z różnych krajów…

No właśnie, jak pracowało Ci się z ludźmi odmiennej narodowości? Nauczyłeś się nowych języków?
Tak, na przykład, wcześniej słabo znałem portugalski, ale teraz, dzięki koledze z Brazylii, mam okazję poćwiczyć, lepiej mówić. Zaś kontakt z językiem włoskim czy ukraińskim, językami, które wcześniej były mi obce, przysporzył mi wiele frajdy.

León jest arogancki i zarozumiały. Czy fanki serialu mylą Cię z nim?
Nie, one wiedzą, że moja postać jest skomplikowana i zawsze chwalą mnie za to jak gram. Oczywiście, teraz gdy oglądam serial w telewizji staram się być wobec siebie krytyczny i dostrzec szczegóły, jakie muszę dopracować.

Jorge Blanco i Pablo Espinosa prywanie są wielkimi przyjaciółmi! 

Spotkałeś wiele Leonów i Ludmił w swoim życiu? Istnieją ludzie podobni do nich?
Myślę, że tak, są wszędzie. Ale ja nie lubię przyklejać im etykietek oraz dzielić na dobrych i złych. Tak naprawdę nikt nie jest zły. Mercedes (Lambre, serialowa Ludmiła) i ja mamy pokazać widzom, że nasi bohaterowie nie są do końca źli. Jeśli postępują niewłaściwie to dlatego, że mają ku temu powody.

Czyli masz w sobie coś z Leona?
Coś na pewno, ale nie z tego złego Leona, tylko z tego dobrego. Na przkład jego pewność siebie, która pomaga mu osiągać to, czego pragnie, nie ulegając przy tym wpływom innych. Walczy o swoje marzenia, tak jak ja. Potrafi być także romantyczny w stosunku do dziewczyn, podobnie jak ja.






Jeśli macie jakieś fajne pomysły na posty to piszcie do mnie :
-  wp - natalaszcz5@wp.pl
- gmail - fanijorgeblanco@gmail.com

czwartek, 9 maja 2013

                OBOWIĄZKI BLANCEREK
1. Oglądać każdy odcinek Violetty.
2. Uwielbiać charakter Leona z Violetty.
3. Wiem, że to oczywiste, ale musi kochać Jorge Blanco.
4. Lubić piosenki Jorge Blanco.
5. Znać najważniejsze fakty o Jorge Blanco.
Myślę, że wszystkie Blancerki dają radę przestrzegać tych kilku zasad, bo jeśli nie to nie można ich nazwać Blancerkami.
P.S. Jeśli ktoś z was chce być Blancerką, a nie ma Disney Channel może oglądać odcinki
Violetty w internecie


Natalia +_+
Jestem na was zawiedziona. Nikt nie podał propozycji na nazwę fanek , a nagroda była tego warta. W związku z tym od teraz nazwa fanek Jorge Blanco to Blancerki.

wtorek, 7 maja 2013

Przypominam jutro podam ogłoszenia naszego konkursu. Na razie nikt się nie zgłosił, ale macie jeszcze 1 dzień na wymyślenie nowej nazwy fanek Jorge Blanco. Powodzenia!!!!!!! 


Natalia >_<

Dzisiaj chciałabym skomentować odcinek "Violetty" , który leciał na Disney Channel w czwartek 2 maja. Violetta (Martyna Stoessel) i Leon (Jorge Blanco) pierwszy raz się pocałowali! Serdeczne życzenia dla nowej pary! 


*_* Natalia *_*

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Wczoraj czyli 28.04.2013 na kanale TV PULS o 15.30 leciał film wyreżyserowany przez Jorge Blanco. Niestety nie wiem jak się nazywa. Przepraszam że dopiero teraz was o tym informuję,  ale sama dowiedziałam się o tym już po filmie więc też go nie oglądałam.


Natalia ♥

środa, 24 kwietnia 2013

Jesteście zapewne ciekawe jak najwięcej rzeczy o Jorge Blanco. Wiem to że miesiąc temu Jorge chorował na świnkę. Bardzo mu współczuje. A wy?  Jego ulubionym zwierzakiem jest pies. Jego styl jest na czasie. Koszule w kratkę, jeansy i trampki. 
Jorge jest po prostu sweetol !

Natalia

wtorek, 23 kwietnia 2013

Według mnie Jorge Blanco to idealny temat na bloga , można o nim pisac dużo ciekawych rzeczy. Jeśli chcecie założyc bloga to najlepiej właśnie o Jorge. Przypominam o naszym konkursie na najlepszą nazwę fanek Jorge Blanco!!!










































 

         ZDJĘCIE Z FACEBOOKA
           ZDJĘCIE JORGE Z HSM
Huraaaaaaaaaaa razem z tym mam już 10 postów. Z całego serca dziękuję moim czytelnikom!
Wracając do Jorge, jest sweet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Natalia
Nie wiedziałam że aż tak dużo osób czyta mojego bloga. Jestem zaskoczona! Myślałam że będę miała z 10 wyświetleń a mam już 34. 21 w Polsce 11 w Niemczech i 2 w Stanach Zjednoczonych.
Dziękuję wszystkim co czytają mojego bloga , polecajcie go innym ludziom!


Natalia
                                A TO SZCZĘŚCIARA!
           ♥♥♥♥♥
                     PODCZAS ŚPIEWANIA
                            VOY POR TI
                         SWEET JORGE
                         
                                               Konkurs
Organizuję konkurs który polega na wymyśleniu fajnej nazwy fanek Jorge Blanco. Ja osobiście wymyśliłam nazwę Blancerki. Na wasze propozycje czekam do 8 maja.
P.S. Propozycje wpiszcie i opublikujcie w komentarzach. Najlepsze nazwy zostaną nagrodzone.


Natalia
                                 Jorge Blanco
data urodzenia: 19 grudnia 1991 r
wiek: w grudniu 22 lata
ulubiony kolor: zielony
zawód: aktor,piosenkarz,muzyk,reżyser.



Natalia
Siema! Na tym blogu będę opisywac ciekawostki o Jorge Blanco oraz jego życie. Serdecznie zapraszam do czytania. Miłej zabawy!


Natalia