środa, 25 grudnia 2013

            Wesołych Świąt !!!

Nikt z was nie podesłał mi życzeń dla Jorge. Przepraszam, że dopiero teraz ,ale miałam karę na kompa. 
Jorge życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia,coraz więcej fanek i czego sobie jeszcze zażyczysz.

poniedziałek, 16 grudnia 2013

Przepraszam ,że dopiero teraz informuję. Ogłaszam konkurs na najlepsze życzenia dla Jorge z okazji 21 urodzin. Życzenia przesyłać mi na pocztę : 
fanijorgeblanco@gmail.com
Wyniki konkursu 19 grudnia w urodziny Jorge. :DD
Mam nadzieję, że zgłosi się choć trochę osób. :)
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym konkursie. Najlepsze życzenia zostaną opublikowane w urodziny Jorge na tym blogu.


Nati *_*