środa, 25 grudnia 2013

Nikt z was nie podesłał mi życzeń dla Jorge. Przepraszam, że dopiero teraz ,ale miałam karę na kompa. 
Jorge życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia,coraz więcej fanek i czego sobie jeszcze zażyczysz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz