Fani Jorge Blanco
środa, 25 grudnia 2013
Nikt z was nie podesłał mi życzeń dla Jorge. Przepraszam, że dopiero teraz ,ale miałam karę na kompa.
Jorge życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia,coraz więcej fanek i czego sobie jeszcze zażyczysz.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz