Konkurs
Organizuję konkurs który polega na wymyśleniu fajnej nazwy fanek Jorge Blanco. Ja osobiście wymyśliłam nazwę Blancerki. Na wasze propozycje czekam do 8 maja.
P.S. Propozycje wpiszcie i opublikujcie w komentarzach. Najlepsze nazwy zostaną nagrodzone.
Natalia
Popieram Blancerki *Jorge Blanco* - Sweet :*:*:*:*:*:*
OdpowiedzUsuń